Kadeřnictví ELEMENT - prodej vlasové kosmetiky Primavera ANDORRANA, Orofluido

Prodej vlasové kosmetiky

Zaměřujeme se hlavně na prodej kosmetiky italské značky Primavera ANDORRANA, Orofluido, Style Master, Echos Line, Seliár a Alter Ego. V kadeřnictví nejraději používáme vlasovou kosmetiku Primavera ANDORRANA a spokojenost našich zákaznic nás ubezpečuje o dobrém výběru.

Doporučujeme Seliár Keratin

BEZ SULFÁTŮ, BEZ SOLÍ, BEZ PARABENŮ. Seliár Keratin je nová řada přípravků s keratinem a arganovým olejem pro barevné a chemicky ošetřované vlasy, vhodná pro každodenní péči o vlasy po chemickém zásahu jako barvení a trvalá, a také mechanickém zásahu jako žehlení, zároveň má na vlasy pozitivní vliv při celkové rekonstrukci.

SELIÁR KREATINOVÝ ŠAMPON SELIÁR KREATINOVÝ SPREJ SELIÁR KREATINOVÁ MASKA
linka Primavera ANDORRANA

Primavera ANDORRANA

Značka Primavera ANDORRANA během 15 let působení na trhu zařadila do nabídky nové značky a přípravky těšící se mezinárodní prestiži. Cílem je nabídnout zákazníkům co nejširší sortiment, z něhož si mohou vybrat přípravky nejlépe odpovídající jejich potřebám.

OROFLUIDO

Elixír Orofluido

Pozoruhodná jemnost, lehkost a zářivý lesk. Elixír krásy pro všechny typy vlasů. Tři přírodní oleje ve vynikající směsi s příjemně hedvábnou texturou. Elixír Orofuido získal již podruhé ocenění jako nejlepší olej na vlasy ve Velké Británii.

REVLON PROFESSIONAL

REVLON PROFESSIONAL

Nanomolekulární technologie v oxidační barvě Revlonissimo NMT pro ještě větší lesk a pevnost vlasů. Snadné míchání a pronikání barvy do vlasů díky krémovo - gelové konzistenci.

STYLE MASTERS

STYLE MASTERS

Perfektní vzhled máte ve svých rukou. Milujete strukturovaný look, který se zdá nemožný vytvořit? Připravte se zářit s našimi spreji a pěnami. Chcete extrémní pevnost, maximální kontrolu a dokonalý lesk? Zkuste náš gel, pastu, vosk nebo sprej.

ECHOSLINE

ECHOSLINE

Barva vlasů se pro nás stala velmi důležitým bodem života. Mnohem intenzivněji vyhledáváme svět barev, kterým vyjadřujeme osobnost, podporuje naší kreativitu a umožňuje nám dle libosti experimentovat s nesčetným množstvím intenzivních barev.

SELIÁR

SELIÁR

BEZ SULFÁTŮ, BEZ SOLÍ, BEZ PARABENŮ, VHODNÉ PRO ALERGIKY. Seliár Keratin je nová řada přípravků s keratinem a arganovým olejem pro barevné a chemicky ošetřované vlasy, vhodná pro každodenní péči o vlasy po chemickém zásahu jako barvení a trvalá, a také mechanickém zásahu jako žehlení.

ALTER EGO ITALY

ALTER EGO ITALY

Alter Ego Italy má vše po čem vaše vlasy touží. LUX vám zajistí úžasný lesk, SLEEK dokonalou hladkost, CURL vzrušující vlny, VOL explozivní objem a FIX extrémní styling.


Otevírací doba

Pondělí bez objednání 8–12 a 17–19 h, Út–Pá dle objednávky

Kontakty

Liliana Velechovská
II. poliklinika
tř. Osvobození 387
Příbram VII
E-mail: liluvelechovska@seznam.cz
Tel.: +420 604 606 006